Ракета

Пакет послуг «Просування бізнесу в мережі»

Всі чули фразу Білла Гейтса: «Якщо Вас немає в інтернеті, Вас немає в бізнесі». ЇЇ популярність не скасовує її актуальності. Якщо Ви хочете, щоб Ваша компанія розвивалася і приносила високий дохід, необхідно  зробити ставку на онлайн.

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Ракета

Пакет «Просування бізнесу в мережі»

Всі чули вираз Білла Гейтса: «Якщо Вас немає в інтернеті, Вас немає в бізнесі». ЇЇ популярність не скасовує її актуальності. Якщо Ви хочете, щоб Ваша компанія розвивалася і приносила високий дохід, необхідно  зробити ставку на онлайн.

Наш базовий пакет послуг «Просування бізнесу в мережі»:

Ми знаємо про важливість просування бізнесу в Інтернеті. Тому створили пакет послуг, який дозволить людям дізнатися про Вашу компанію.

Зовнішній вигляд сторінки Instagram дуже важливий. Красива картинка завжди підштовхує клієнта до покупки. Ми подбаємо про Вашу сторінку: заповнимо її фото контентом, текстами, створимо прив’язки до потрібних сервісів.

Сторінка повинна продавати. Тому ми заповнимо її потрібною інформацією, і підготуємо до просування.

Підготуємо робочий простір для налаштування реклами в найпопулярнішій пошуковій мережі.

З інструментами Google аналітики ми відстежуватимемо успішність реклами і доходи компанії. Ця інформація дозволить нам оптимізувати всі налаштування в майбутньому для отримання максимального доходу. За допомогою інструментів Facebook реклами ми знатимемо, хто заходив до Вас на сайт. І показуватимемо їм рекламу вже в соціальних мережах.

Підготуємо робочий простір для налаштування реклами в Facebook і Instagram.

Налаштуємо рекламні кампанії в Google, Facebook і Instagram: напишемо  тексти, які продають, проведемо тестові реклами, знайдемо Вашу цільову аудиторію. І будемо продавати!

Пакет «Просування бізнесу в мережі» допоможе Вам просунути свою компанію в інтернеті. А також отримати довіру клієнтів і стабільний дохід у майбутньому.

Вартість пакету «Просування бізнесу в інтернеті»

від 8 540 грн

Якщо  Вас не цікавлять певні пункти, або навпаки потрібно виконати більше завдань, ми складемо для Вас індивідуальний пакет послуг!

Ми вам зателефонуємо

працюємо пн-сб 10:00-19:00

© ad-space.com.ua, 2018

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин