Ракета

Пакет «Створення бренду»

Бренд  значно важливіший, аніж ви думаєте. Бренд впливає на сприйняття продукту, і підвищує його цінність в очах клієнта. У розвиток бренду важливо вкладатися. І ваші витрати перетворяться в доходи.

Те, що впливає на вибір людини при покупці – ціла наука. Вона складна і неточна. Але незмінним залишається факт: брендові речі (або послуги) люди купують частіше і більш охоче. Певно, в цьому і є суть?

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Ракета

Пакет «Створення бренду»

Бренд – це важливіше, ніж Ви думаєте. Бренд впливає на сприйняття продукту, і підвищує його цінність в очах клієнта. У розкручування бренду важливо вкладатися. І Ваші витрати перетворяться в доходи.
Те, що впливає на вибір людини при покупці – це ціла наука. Вона складна і неточна. Але незмінним залишається факт: брендові речі (або послуги) люди купують частіше і більш охоче. Певно, в цьому і є суть?

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Наш базовий пакет послуг «Створення бренду»:

Ми вважаємо, що розвивати свій особистий бренд - це дуже важливо. Тому приготували для Вас спеціальний пакет послуг.У ньому зібрано те, що допоможе розвинути Ваш бренд, а не просто продати товар або послугу.

Креативна команда розробить повну концепцію бренду: від подачі в інтернеті до брендових фішок.

Пропишемо маркетингову стратегію, яка буде спрямована на просування бренду, а не просто продажі.

Ми будемо використовувати авторський фото контент, щоб створити унікальний дизайн вашої сторінки. Її візуальна привабливість розташує клієнта до покупки. Навіть якщо Ви плануєте продавати з сайту, бренд повинен бути присутнім у всіх можливих соц. мережах.

Ми налаштуємо і заповнимо даними про бренд сторінку Facebook. Навіть якщо Ви плануєте продавати з сайту, бренд повинен бути присутнім у всіх можливих соц. мережах.

Ми підготуємо рекламний кабінет Google. І в майбутньому зможемо продавати Ваш товар або послугу в пошуковій системі.

Ми підготуємо Ваш сайт до збору інформації про ваших клієнтів. І ви завжди будете знати, хто цікавиться вашим товаром / послугою, хто готовий купити, а кому ще потрібна додаткова реклама. Ви не пропустите жодного клієнта!

Бренд потрібно просувати комплексно. У тому числі і в соціальних мережах. Ми підготуємо рекламний кабінет до запуску реклами в Facebook і Instagram.

Налаштуємо і запустимо рекламні кампанії в пошуковій системі Google, соціальних мережах Facebook і Instagram. Кампанії будуть направлені не тільки на збільшення продажів товарів або послуг, а й на знайомство з брендом. Чим більше людей дізнаються ім’я вашого бренду, тим легше Вам буде продавати.

Пакет «Створення бренду» допоможе Вам комплексно просунути свою компанію, отримати довіру клієнтів і стабільний дохід у майбутньому.

Вартість пакету «Створення бренду»

12 100 грн.

Якщо вас не цікавлять певні пункти, або навпаки потрібно виконати більше завдань, ми складемо для Вас індивідуальний пакет послуг!

Ми вам зателефонуємо

працюємо пн-сб 10:00-19:00

© ad-space.com.ua, 2018

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут