Ракета

Пакет «Створення бренду»

Бренд  значно важливіший, аніж ви думаєте. Бренд впливає на сприйняття продукту, і підвищує його цінність в очах клієнта. У розвиток бренду важливо вкладатися. І ваші витрати перетворяться в доходи.

Те, що впливає на вибір людини при покупці – ціла наука. Вона складна і неточна. Але незмінним залишається факт: брендові речі (або послуги) люди купують частіше і більш охоче. Певно, в цьому і є суть?

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Ракета

Пакет «Створення бренду»

Бренд – це важливіше, ніж Ви думаєте. Бренд впливає на сприйняття продукту, і підвищує його цінність в очах клієнта. У розкручування бренду важливо вкладатися. І Ваші витрати перетворяться в доходи.
Те, що впливає на вибір людини при покупці – це ціла наука. Вона складна і неточна. Але незмінним залишається факт: брендові речі (або послуги) люди купують частіше і більш охоче. Певно, в цьому і є суть?

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Наш базовий пакет послуг «Створення бренду»:

Ми вважаємо, що розвивати свій особистий бренд - це дуже важливо. Тому приготували для Вас спеціальний пакет послуг.У ньому зібрано те, що допоможе розвинути Ваш бренд, а не просто продати товар або послугу.

Креативна команда розробить повну концепцію бренду: від подачі в інтернеті до брендових фішок.

Пропишемо маркетингову стратегію, яка буде спрямована на просування бренду, а не просто продажі.

Ми будемо використовувати авторський фото контент, щоб створити унікальний дизайн вашої сторінки. Її візуальна привабливість розташує клієнта до покупки. Навіть якщо Ви плануєте продавати з сайту, бренд повинен бути присутнім у всіх можливих соц. мережах.

Ми налаштуємо і заповнимо даними про бренд сторінку Facebook. Навіть якщо Ви плануєте продавати з сайту, бренд повинен бути присутнім у всіх можливих соц. мережах.

Ми підготуємо рекламний кабінет Google. І в майбутньому зможемо продавати Ваш товар або послугу в пошуковій системі.

Ми підготуємо Ваш сайт до збору інформації про ваших клієнтів. І ви завжди будете знати, хто цікавиться вашим товаром / послугою, хто готовий купити, а кому ще потрібна додаткова реклама. Ви не пропустите жодного клієнта!

Бренд потрібно просувати комплексно. У тому числі і в соціальних мережах. Ми підготуємо рекламний кабінет до запуску реклами в Facebook і Instagram.

Налаштуємо і запустимо рекламні кампанії в пошуковій системі Google, соціальних мережах Facebook і Instagram. Кампанії будуть направлені не тільки на збільшення продажів товарів або послуг, а й на знайомство з брендом. Чим більше людей дізнаються ім’я вашого бренду, тим легше Вам буде продавати.

Пакет «Створення бренду» допоможе Вам комплексно просунути свою компанію, отримати довіру клієнтів і стабільний дохід у майбутньому.

Вартість пакету «Створення бренду»

12 100 грн.

Якщо вас не цікавлять певні пункти, або навпаки потрібно виконати більше завдань, ми складемо для Вас індивідуальний пакет послуг!

© ad-space.com.ua, 2018

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут