Ракета

Розробка корпоративного сайту

Сайт – це обличчя вашого бренду. Подбайте про нього.   Створення корпоративного сайту під ключ – це спосіб виділити свою компанію серед інших в інтернеті.

Ми знаємо, що кожен наш клієнт – унікальний. І ми здатні створити сайт, який буде повністю відповідати саме Вашим вимогам!

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки

Ракета

Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт – обличчя вашого бізнесу. Подбайте про нього.

Створення корпоративного сайту під ключ – це спосіб виділити свою компанію серед інших в інтернеті.

Ми знаємо, що кожен наш клієнт – унікальний. І ми здатні створити сайт, який буде повністю відповідати саме Вашим вимогам!

Розробка корпоративних сайтів в Ad SPACE має ряд переваг.  Співпраця з нами дозволить Вам швидко досягти поставлених цілей, залучити нових клієнтів та вивести бізнес на вищий рівень.

Авторський дизайн

Ми створимо корпоративний сайт, який буде повністю передавати суть Вашого бізнесу і продукта. Відповідатиме іміджу компанії.

Зручна CMS

Для виготовлення корпоративного сайту ми використовуємо популярну систему управління сайтів CMS WordPress, що має широкі функціональні можливості. А також дає змогу самостійно керувати сайтом зручним для Вас способом.

Розумна ціна

Вартість розробки корпоративного сайту буде залежати від кількості сторінок, складності створення  індивідуального дизайну та функціональних можливостей сайту.

Наповнення унікальним контентом

Ad SPACE ставиться відповідально до створення фірмового стилю компанії. На Вашому сайті буде виключно авторський фото, відео та текстовий контент.

Адаптація під різні екрани

Корпоративний сайт матиме однаково зручний функціонал як на екрані смартфона або планшета, так і на моніторі комп’ютера чи ноутбука. Програмісти Ad SPACE виконують адаптивну верстку будь якої складності.

Мінімальный пакет послуг

Ви можете замовити адаптивний сайт з мінімальним пакетом налаштувань. І не платити за непотрібні Вам послуги.

Ціна корпоративного сайту:

Відповіді на ваші питання:

Замовити корпоративний сайт у Києві, Україні

Ціна замовлення корпоративного сайту під ключ буде залежати від кількості сторінок. Орієнтовно, створення однієї сторінки авторського дизайну та вертска цієї сторінки коштує 4100 грн.

Незалежно від того, велика у Вас компанія або маленька – ми складемо індивідуальний пакет послуг, який буде відповідати Вашим цілям.

Компанія Ad SPACE працює в онлайн режимі по всій Україні. Для створення корпоративного сайту у Києві ми можемо проводити особисті зустрічі.

Дзвоніть! Ми знайдемо рішення для будь-яких цілей і на будь-який бюджет.

Час розробки сайту залежить від складності дизайну. Тому що складний дизайн довше створюється. А також такий сайт довше верстати. Але якщо у Вас вже є розроблений дизайн то процес роботи над сайтом буде швидшим.

Середній термін створення корпоративного сайту складає: 10-28 робочих днів.

 

 

Розробка сайту відбувається в декілька етапів.

Етап 1

 • Створення унікального адаптивного дизайну (пк, мобільна і планшетні версії), розробка структури сайту, підбір легкої і швидкої теми, яка стане фундаментом для майбутнього сайту.
 • Узгодження і затвердження дизайну.

Терміни виконання: два робочих тижні.

Ціна: залежить від кількості сторінок. Вартість однієї сторінки адаптивного дизайну 2 800 грн. (Фото-контент, текстовий контент надається замовником). При необхідності послуги копірайтера, фотографа, відеографа оплачуються окремо згідно встановленого прайсу.

Правила внесення правок*

Ми пропонуємо 3 етапи правок:

 • Ми надсилаємо Вам варіант дизайну протягом 3 днів у Вас є час проаналізувати всі сторінки і в текстовому форматі описати всі зауваження.
 • Внесення першого етапу правок, після якого у Вас є можливість внести будь-які зміни протягом 3 днів.
 • Внесення всіх коректив і фінальне узгодження.

Етап 2

 • Вибір хостингу, перенесення домену (якщо у Вас він вже є) або покупка нового. Налаштування та установка WordPress на сайт.
 • Верстка сайту.
 • Узгодження і затвердження верстки.

Терміни виконання: до 2 робочих тижнів.

Ціна: Налаштування хостингу – 500 грн, верстка однієї сторінки адаптивного дизайну – 1 300 грн.

* Всі використовувані плагіни в процесі розробки оплачуються окремо замовником (вартість Elementor PRO складає 50 $ / рік), точну інформацію про плагіни, які будуть використані, ми надамо після затвердження дизайну.

Етап 3

 • Підключення систем аналітики Google Analytics, налаштування Google Tag Manager, підключення Facebook Pixel на сайт для збору даних про користувачів, а також налаштування електронної комерції.
 • Налаштування багатомовності (за необхідністю).
 • Фінальне затвердження проєкту.

Терміни виконання: до 3 робочих днів.

Орієнтовні терміни виконання всього проєкту: 24-28 робочих днів.

Наповнення контентом теж можливе при необхідності за додаткову плату.

 

Повний комплекс послуг зі створення корпоративного сайту для компанії включає в себе:

 • Обговорення та створення дизайну
 • Внесення правок в дизайн
 • Вибір хостингу, перенесення домену (якщо у Вас він вже є) або покупка нового.
 • Налаштування та установка WordPress на сайт.
 • Верстка сторінок сайту згідно з дизайном.
 • Верстка адаптивної версії сайту.
 • Узгодження верстки з клієнтом.
 • Налаштування аналітики.
 • Внесення фінальних правок.
 • Налаштування багатомовності ( за необхідністю).
 • Здача проєкту

Оплата відбувається окремо за кожен етап. В співвідношення передоплата 70%, доплата 30%.Лише  після закінчення роботи по одному етапу та його повній оплаті ми починаємо роботу над другим етапом. Оплачувати всю суму одразу не потрібно. Для зручності клієнтів ми розбиваємо її на декілька частин.

Юрист компанії Ad SPACE складає договір, де детально прописані всі етапи роботи та оплати, а також вказані права та обов’язки сторін. Клієнт та компанія Ad SPACE підписують договір, і виконують зобов’язання – компанія Ad SPACE створює сайт, а замовник вчасно оплачує роботу.

 

Звичайно. Технічна підтримка сайту, створеного нами, коштує 5000 грн/місяць. Якщо сайт створений не спеціалістами компанії Ad SPACE його супровід обговорюється індивідуально.

Так. В команді Ad SPACE працюють SEO спеціалісти, які займаються професійним SEO просуванням в пошукових мережах. Вже за пів року постійної роботи можна досягти перших помітних результатів.

SEO (Search Engine Optimization) – це перелік певних робіт, спрямованих на покращення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем. Використовується для збільшення відвідуваності сайту користувачами. Тож якщо ви регулярно будете вкладати кошти в SEO розвиток свого сайту, в майбутньому зможете зайняти одну з перших позицій на сторінці Google та отримаєте потік клієнтів без додаткових трат на рекламу.

Так, звичайно. В команії Ad SPACE працює веб дизайнер, який может створити адаптивний макет дизайну будь-якої складності. 

Вартість дизайну залежить від його складності. В середньому однієї сторінки адаптивного дизайну становить 2 800 грн. При цьому фото-контент, текстовий контент надається замовником. При необхідності послуги копірайтера, фотографа, відеографа оплачуються окремо згідно встановленого прайсу.

© ad-space.com.ua, 2018

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут