Ракета

Ad SPACE Блог

Тільки корисні статті зі світу маркетингу та онлайн-реклами

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки.

Дата

Як налаштувати рекламу на Фейсбук?

Реклама у Facebook наразі дуже потужний інструмент для розвитку вашої компанії. То ж пропонуємо Вам дізнатись, як налаштувати ефективну рекламу на фейсбук.

Що може бути легше? Створили сторінку, запостили декілька фото та текстів, і початок великої справи вже закладено!

Далі можна говорити про якісний продукт чи послугу, про красивий контент та влучні тексти. Це безперечно важливо, проте який в цьому сенс, якщо ніхто про це все не знатиме.

Отже розпочати треба з налаштування реклами фейсбук.

Як налаштувати рекламу в Facebook

З чого розпочати?

     Перш, ніж ми розкажемо, як налаштувати рекламу на фейсбук, поговорімо трохи про підготовчий етап.

     Спочатку ознайомтесь з правилами рекламної діяльності у Фейсбук. Тому що існують деякі заборони. Наприклад, взагалі не можна рекламувати нічого, що так чи інакше пов’язане з палінням: цигарки, кальян, тютюн, електронні цигарки, тощо. Також існують обмеження на рекламу алкогольних напоїв. А якщо ви рекламуєте сайт чи додаток для знайомств, маєте подати заявку на додаткову перевірку. Таких нюансів чимало, ознайомтесь з ними.

Визначення аудиторії

     Тепер вам треба вирішити, кому взагалі ви будете показувати рекламу.

     Уявіть собі цю людину. Скільки їй років, де вона працює, чим займається. Які має вподобання. До її інтересів обов’язково спробуйте додати і ваш продукт/послугу. Аби ваша реклама вже точно була цій людині цікава.

    Коли список інтересів буде готовий, треба створити влучні креативи. По-перше, це візуал. Бо в світі онлайн продають фото та відео. У людини ж немає змоги доторкнутися до вашого продукту. То ж його купуватимуть очима.

    Не скупіться на хороший візуал. Навіть якщо ви знаєте, як налаштувати рекламу в фейсбук, але не маєте якісного візуалу, реклама може бути неуспішною. Професійні фото та відео зроблять рекламну кампанію більш успішною.

     Тепер черга хорошого тексту. У пості Ви маєте пояснити, чому варто придбати ваш товар чи послугу. Лише не почитайте з опису вашого продукту. Починайте з відповіді на питання «а нащо цей продукт/послуга моєму клієнту? Які його потреби закриває мій продукт?».

       Коли наші рекламні креативи готові, аудиторії зрозумілі, треба розрахувати бюджет.

Про рекламні креативи

   Коли список інтересів буде готовий, треба створити влучні креативи. По-перше, це візуал. Бо в світі онлайн продають фото та відео. У людини ж немає змоги доторкнутися до вашого продукту. То ж його купуватимуть очима.

    Не скупіться на хороший візуал. Навіть якщо ви знаєте, як налаштувати рекламу в фейсбук, але не маєте якісного візуалу, реклама може бути неуспішною. Професійні фото та відео зроблять рекламну кампанію більш успішною.

     Тепер черга хорошого тексту. У пості Ви маєте пояснити, чому варто придбати ваш товар чи послугу. Лише не почитайте з опису вашого продукту. Починайте з відповіді на питання «а нащо цей продукт/послуга моєму клієнту? Які його потреби закриває мій продукт?».

       Коли наші рекламні креативи готові, аудиторії зрозумілі, треба розрахувати бюджет.

Бюджет рекламної кампанії

    Бюджет рекламної кампанії залежить від того, скільки людей ви хочете охопити. Наприклад, реклама за 1 долар на день охоплює від 700 до 1100 людей. Чим більший ваш бюджет, тим більше людей за день побачить вашу рекламу. А отже ви отримаєте більше взаємодій та більше шансів на отримання прибутку.

    Проте, варто пам’ятати, що бувають обмежені аудиторії. Наприклад, ви власник піцерії у маленькому містечку. Вам треба показати свою рекламі всьому місту, але таким чином, щоб вона нікому не набридла. Бо якщо Ваш рекламний креатив люди будуть бачити занадто часто, то це вже вийде антиреклама. Про вас сформується негативна думка.

    Отже, маємо обмежену аудиторію. За допомогою калькулятора Ви зможете вирахувати, скільки коштів потрібно витрачати щодня, щоб за місяць охопити все населення, і при цьому не показати рекламу занадто часто.

    До речі, не забувайте, що «все населення» це не показних реальної кількості проживаючих тут людей, який прописано у вікіпедії. Це ті мешканці, які користуються Фейсбуком. Тож кількість цієї аудиторії ви побачите при налаштування реклами у Рекламному кабінеті.

Навіщо створювати Бізнес сторінку?

     Проте, підготовку ще не завершено. Щоб рекламуватись у Фейсбуці, потрібно створити бізнес сторінку для Вашої компанії. Це не складно. У меню зліва (комп’ютерна версія) натисніть «Сторінки->Створити сторінку», та заповніть всі необхідні дані про вашу компанію, та товар чи послугу, яку продаєте.

    Якщо Ви хочете запускати рекламу не лице у соціальній мережі Фейсбук, Вам варто також створити сторінку своєї компанії в Instagram, та прив’язати її до Бізнес сторінки на Facebook.

    Перед початком запуску реклами обов’язково заповніть свої сторінку контентом. Гарні фото, відео, та влучні тексти допоможуть вашим майбутнім клієнтам краще зрозуміти, чим саме ви займаєтесь.

    Також ви можете попросити своїх друзів підписатись на ваші сторінки. Це будуть ваші перші підписники. Бо цифра «0» лякатиме ваших перших клієнтів.

Коли підготовка остаточно завершена, можемо нарешті відповісти на питання «як налаштувати рекламу на фейсбук».

Налаштування реклами Facebook

Поетапна інструкція

В меню ліворуч перейдіть до пункту «Ads Manager». Якщо такий пункт у вашому меню ліворуч відсутній, перейдіть до пункту «Реклама», і далі Ви матимете змогу потрапити до рекламного кабінету у Фейсбук.

Натисніть зелену кнопку з написом «створити». Фейсбук запропонує Вам обрати ціль вашої рекламної кампанії. Там їх багато, але ми пояснимо деякі з них.

«Залучення» – якщо ви оберете цю ціль рекламної кампанії, Фейсбук буде показувати вашу рекламу людям, які скоріше за все лайкнуть ваш допис.

«Трафік» – Якщо ж оберете цю ціль рекламної кампанії, Фейсбук буде показувати вашу рекламу людям, які швидше за все не просто лайкнуть ваш допис, а й перейдуть на вашу сторінку в соц. мережах чи сайт.

«Ліди» – ця ціль спонукатиме людей залишати свої контактні дані  в замін на запропоновану вами послугу. Наприклад, реєстрацію на захід, отримання каталогу з сукнями, індивідуального розрахунку ціни за дизайн квартири, тощо.

Оберіть ту ціль рекламної кампанії, яка найбільше підходить вашій меті.

    Після того, як ви створити рекламну кампанію, в середині неї створюються групи рекламних оголошень. Їх може бути безліч. Основна їх відмінність одна від одної, це аудиторія, та плейсмент.

    Плейсмент – це соціальна мережа, де показується Ваша реклама. Наприклад, Фейсбук, Інстаграм, Месенджер. А також формат: стрічка, сторіз, рекомендоване.

    Також кожна група має свій рекламний бюджет.

    Всім своїм користувачам Фейсбук присвоює інтереси. Якщо ви щось шукали, читали чи дивились, це з’явиться у ваших інтересах. І за ними система потім зможе вас віднайти.

   Так і ви будете шукати своїх клієнтів. Оберіть їх вік, стать за потреби. Оберіть геолокацію. Це може бути ціла країна, чи лише міста в ній. Чи Ви можете прописати окремі населені пункти, або ж встановити гео точку.

    Потім додайте інтересів. Ви можете писати інтереси загальні, (наприклад, якщо Ви продаєте меблі, то можете обрати саме такий інтерес. А якщо продаєте деталі до Audi A8, то можете обрати людей, які цікавились саме цією моделлю авто, а не автомобілями загалом.

   Ви можете звузити аудиторію. Наприклад, ви продаєте ювелірні вироби. Однією з ваших аудиторій можуть бути чоловіки, які хочуть привітати своїх дружин з річницею весілля. Ви обираєте чоловіків, обираєте їх статус «скоро річниця», та звужуєте аудиторію інтересами «подарунок, прикраса». Тоді ваша реклама потравить точно у ціль.

    Оберіть розмір бюджету, який ви готові витратити в день на показ цієї групи оголошень. Пам’ятайте, що бюджет буде розподілятись між усіма креативами, які будуть у цій групі.

    Оберіть місця, де ви будете розміщувати рекламу. Це буде Фейсбук чи Інстаграм, чи все разом. Можете обрати окремо лиш стрічку новин, а можете додати всі можливі варіанти.

   Не переймайтесь через те, що у плейсментах різний формат креативу, який допускається. Все це можна змінити у наступному кроці.

    Ви можете налаштувати рекламу відео на фейсбук, чи рекламу з фото.

    Пам’ятайте про те, що візуальний креатив (фото чи відео) має бути якісним, привертати увагу користувачів. В іншому випадку ваша реклама не принесе результатів навіть з правильними налаштуваннями.

    Обов’язково ознайомтесь з форматами фото на відео, які допускаються до реклами.

    Фото: найменший розмір 500х500 пікселів.

    Інстаграм у форматах 1:1, 9:16 (сторіз). Горизонтальні фото, які можна публікувати в стрічці Інстаграм, не допущені до показу в рекламі. Тут вибір форматів менший. А от у фейсбуці можна публікувати фото і в співвідношенні 5:4.

    Відео має бути не менш ніж 1200х1200 пікселів. Історія з форматом та сама: відео у співвідношенні сторін 5:4 не допускаються до реклами.

    Після цього завантажте текст. У тексті обов’язково розкажіть про переваги свого продукту, і чому вашому клієнту варто його придбати. Не робіть рекламу занадто прямою. Розкажіть краще про те, як круто буде вашому клієнту, коли він матиме ваш продукт.

    Наприклад, ви продаєте фотоапарат. Не кажіть, що в цієї моделі краща передача кольору, чи вигідна ціна. Розкажіть, що відтепер фото вашого клієнта будуть яскравішими, чіткими. І ні один момент не буде втрачено. Адже камера така легка, що її можна носити з собою всюди.». На час написання тексту не будьте продавцем, станьте покупцем. Пишіть з його точки зору. Взагалі, коли створюєте рекламу, не думайте, як правильно налаштувати рекламу на фейсбук щоб почати заробляти, думайте про те, як ви своїм продуктом можете змінити життя клієнта на краще. І тоді прибуток сам знайде вас.

    Коли завантажили текст та картинку, оберіть кнопку дії. Вона потрібна не завжди. Наприклад, якщо ви хочете, аби користувач перейшов до вашого Інтернет-магазину, залиште кнопку «в магазин». А якщо хочете, аби він прийшов на ваш захід, залиште кнопку «зареєструватись». І обов’язково залишайте посилання, куди ця кнопка користувача приведе.

 

 

Все, готово!

Тепер тисніть «опублікувати», і отримуйте своїх перших клієнтів!

 

Тепер ви знаєте як налаштувати рекламу в facebook, а отже ваша справа стане ще більш успішною.

Бажаємо успішних продажів! А раптом ви втомилися самостійно вивчати налаштування Facebook, звертайтеся до нас! Команда спеціалістів Ad SPACE допоможе створити та розкрутити інтернет-магазин будь-якого масштабу.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на twitter
Twitter

Більше
цікавого

© ad-space.com.ua, 2018

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут