Ракета

Ad SPACE Блог

Тільки корисні статті зі світу маркетингу та онлайн-реклами

Працюємо на результат, а не будуємо повітряні замки.

Дата

Як розкрутити інтернет-магазин в Instagram?

Instagram можна використовувати як для розкрутки сайту інтернет-магазина, так і для безпосереднього створення та реклами магазина на платформі. Безумовно, найкращим варіантом є інтегроване поєднання  повноцінного сайту інтернет-магазину зі сторінкою в Instagram.  Така взаємодія допомагає використовувати найширший спектр інструментів не тільки  для аналізу даних, а й для комунікації з потенційними клієнтами. Чим більше джерел трафіка ви можете залучити, тим глибшою буде воронка продажів та кращим результат.

У цій статті розберемо у яких випадках можна обійтися створенням інтернет-магазина лише в Instagram та найкращими способами  того, як розкрутити інстаграм магазин.

Як відкрити інстаграм магазин

та коли можна обмежитися лише платформою Instagram:
  1. Ви давно думаєте про власний інтернет-магазин, але не впевнені, чи буде ваш товар продаватися. У такому випадку інтернет-магазин в інстаграм може стати для вас тестовим майданчиком. На створення такого магазину потрібно мінімум часу та затрат, отже це чудовий варіант, щоб протестувати ваш продукт.
  2. Маленький асортимент продукції. Якщо асортимент вашого магазина до 100 од. товару, не варто витрачати кошти на створення повноцінного інтернет-магазину. Сторінки в інстаграм цілком достатньо, а якщо ви можете додати ще landing page – це буде ідеальним поєднанням.
  3. Ви продаєте оригінальні, ексклюзивні речі, або hand made продукцію. Важливо пам’ятати, що покупки і Інстаграм більш імпульсивні та емоційні  – тому часто такі продукти краще продаються саме в мережі і витрачатися на сайт немає сенсу.

Якщо ваш випадок не підпадаєте під жоден з вищезазначених критеріїв, то  пам’ятайте –  чим більше джерел трафіка ви залучаєте – тим кращий результат. Тому не обмежуйте себе лише соц. мережами, їх інтеграція з Google відкриває значно ширші можливості.

Якщо ви вирішили обмежитися інстаграмом, розберемо ключові аспекти які потрібно підготувати перед тим як почати просування інстаграм магазину.

Коли Ваша сторінка повністю готова  – переходьте до безпосереднього питання: як розкрутити інстаграм магазин. 

Інструменти Instagram, які були б корисні

для ефектвиного просування сторінки магазину

1. Таргетингова реклама.

Таргетингова реклама –  найголовніший інструмент просування інстаграм-магазина. З її допомогою ви показуватимете рекламу Вашої продукції саме тим користувачам, які нею цікавляться. Facebook кожному користувачу присвоює інтереси в залежності від того, якими сторінками він цікавиться, на яких постах частіше залишає реакції та активно коментує.  Саме завдяки цьому, склавши портрет Вашого потенційного клієнта, ви обиратимете потрібні інтереси та демографічні дані про нього. Створюйте рекламні пости, показуйте їх цільовим клієнтам та успішно продавайте свій продукт.

Не забувайте про ремаркетинг! Важливо рекламувати продукцію не лише на холодну аудиторію, яка ще не знайома з  магазином, а й тим хто вже взаємодіяв з вашою сторінкою та її контентом. Ваші підписники бачать пости лише у тому випадку, якщо регулярно взаємодіють зі сторінкою. Тому дуже часто левова частка підписників не бачать ваші пости, їм також потрібна реклама, яка нагадуватиме про вас.   

2. Співпраця з лідерами думок.

Співпраця з блогерами також один за найефективніших способів просування інстаграм-магазина. Якщо у вас новий магазин краще починати зі співпраці з мікро-(10к-50к підписників) та нано-(1к-10к підписників) блогерами. По-перше, реклама у таких блогерів значно дешевша (часто навіть можна домовитися про бартерні умови), по-друге, у них значно менше реклами ніж у великих блогерів, тому на ваш товар точно звернуть увагу. 

 Перед початком співпраці детально ознайомтеся зі статистикою акаунта блогера, чи дійсно він активний та відповідає вашій цільовій аудиторії.

3. Проведення Give Away.

У даному випадку мається на увазі розіграш вашої продукції. Такий захід допоможе підвищити активність на сторінці та привернути більше уваги. Глобально на продажі give away не вплине, а допоможе підвищити активність, що у сукупності дасть позитивний результат.

4. Участь у Give Away.

Якщо ж ви просто хочете прийняти участь у Give Away заради того, щоб отримати більше підписників, можемо порадити це зробити лише на самому початковому етапі створення акаунта.  Коли на сторінці магазина 0 підписників, звичайно, заробити довіру перших клієнтів дуже складно. Тому ми рекомендуємо прийняти участь у невеликому Give Away, який допоможе привести першу 1000 підписників на вашу сторінку, щоб вона не виглядала пустою.

Надалі участь у give away для магазинів не має сенсу. Більш того, матиме негативні наслідки. Запам’ятайте  – вам потрібні продажі, а не підписники! Вам потрібна активна аудиторія, яка близька до покупки, яку ви легко можете охоплювати ремаркетингом та нагадувати про свою сторінку. Не губіть своїх потенційних клієнтів серед тих, хто прийшов з give away!

5. Партнерство.

Ще одним хорошим способом того, як розкрутити інстаграм магазин є колаборація з партнерами. Якщо ви, наприклад, продаєте взуття, знайдіть магазини, які успішно продають сумки та запропонуйте їм партнерство. Ви можете рекламувати одне одного. Складати спільні lookи, дарувати знижки клієнтам, заохочуючи до покупок у партнерів.

6. Сервіси Instagram.

Відслідковуйте нові інструменти, які допомагають розкрутити інтернет магазин в інстаграмі. Instagram Shopping вже працює в Україні! Кожному інтернет-магазину в інстаграм радимо користуватися даним інструментом. Тегайте ваші товари, ставте ціни одразу на фото, зробіть покупки в інстаграм не менш комфортними, ніж на сайті!

Висновки

Бажаємо успішних продажів! А раптом ви втомилися самостійно вивчати нові способи того, як розкрутити магазин в інстаграмі, звертайтеся до нас! Команда спеціалістів Ad SPACE допоможе створити та розкрутити інтернет-магазин будь-якого масштабу.

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на twitter
Twitter

Більше
цікавого

© ad-space.com.ua, 2018

Безкоштовна консультація

ми зателефонуємо протягом 10 хвилин

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут