Як створити сайт візитку?

ЗМІСТ

Що таке сайт візитка?

Простою мовою – це невеликий сайт, на якому лаконічно викладена важлива інформація про персону або компанію. Назва типу сайту говорить сама за себе  – це візитна картка в онлайн-просторі.

Створення сайту візитки зазвичай має на меті досягнення кількох цілей:

Які є сайти візитки? Зазвичай сайти візитки бувають двох типів: для представництва компанії, і ті які представляють окремого спеціаліста.

Як виглядає сайт візитка?

Зазвичай такий сайт невеликого розміру та містить від 1 до 3 сторінок. Структура сайту візитки лаконічна та проста. Обов’язковою є головна сторінка, яка містить усю найважливішу інформацію про персону/компанію та її діяльність, або послуги. На Головній сторінці завжди розміщується логотип компанії, або фото особи, якій присвячений сайт.

Додатковими можуть бути  сторінки, які більш детально ознайомлять користувачів з послугами компанії. Також важливою є сторінка контактів, на якій може знаходитися і карта проїзду до офісу, або вашого місцезнаходження.

Обов’язковими рисами сайту-візитки є:

 • Лаконічність. Сайт повинен передавати усю інформацію коротко та ясно.
 • Зручний дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Адаптивність під різні версії.
 • Висока швидкість загрузки сторінок сайту.

Сайт візитка для кого підходить? 

Сайт візитка підходить для:

 • власників невеликого бізнесу
 • приватних підприємців
 • спеціалістів у своїй справі (адвокатів, лікарів, психологів, дистриб’юторів тощо.)

Це універсальний ресурс, який підходить майже усім, хто займається власною справою та тільки планує почати просування бізнесу в онлайн.

Як створити сайт візитку? 

Сучасні платформи з конструкторами для створення сайтів відповідають на запитання як зробити сайт візитку самостійно, не маючи спеціальних знать. Але спеціалісти компанії Ad SPACE радять все ж таки звертатися до професіоналів своєї справи, тому що:
 • Для створення сайту самостійно вам обов’язково доведеться використовувати стандартний шаблон. Таким чином сайт буде позбавлений унікального дизайну, він буде схожим на мільйони інших та користувачу буде складно виділити вашу компанію з поміж сотень.
 • Ви потрапляєте в залежність від платформи, на якій створили сайт. Зазвичай, такі платформи беруть щомісячну, або щорічну оплату за розміщення сайту у них. Тарифи на такі послуги значно вищі, ніж просто оплата домену та хостингу.
 • Швидкість у сайту створеного для платформі зазвичай нижча.
 • Для того, щоб сайт приносив результати, його потрібно просувати. Отже, вам у будь-якому разі доведеться звертатися до маркетологів. Дуже часто сайти створені непрофесіоналами складно використовувати у якості посадкових сторінок для реклами. Адже перш ніж зробити сайт візитку, потрібно продумати усі нюанси, щоб перебування користувача на сторінці було не просто комфортним, а сайт спонукав його виконати потрібну вам дію. Щоб маркетологи не вносили довгі правки у сайт – краще одразу звернутися у компанію, яка надасть послуги не лише зі створення сайту, а й з його просування.
Отже, як ви думаєте над тим, де створити свій сайт візитку, детально ознайомтеся з усіма умовами роботи на платформах та зважте всі за та проти такої співпраці.

Сайт візитка приклад

Для того, щоб ви краще змогли зрозуміти як виглядає та який функціонал має сайт візитка, для прикладу покажемо вам два сайти, створені компанією Ad SPACE.

Сайт візитка для компанії, яка займається дистрибуцією дитячої косметики.
Сайт візитка адвоката.

Які ж переваги сайту-візитки ви отримаєте:

Чи можна замовити створення сайту візитки в компанії AD Space?

Ми створюємо сайти-візитки різного формату в залежності від ваших побажань, цілей та бюджету. Також в компанії Ad Space ви можете одразу отримати весь необхідний комплекс послуг для просування сайту.

Щоб ознайомитися з нашими послугами по створенню сайту візитки переходьте за посиланням: сайт-візитка в Ad Space

Або зв’яжіться за нами будь яким зручним для вас способом.

 

Сайт-візитка – це перший крок до світу он-лайн, який відриває колосальні можливості для розвитку бізнесу. Будемо раді стати вашими партнерами у цьому світі.

Поділитися:

Facebook
LinkedIn
Twitter

Вас можуть зацікавити

Бесплатная консультация

мы перезвоним в течении 10 минут